تعاریف

جهت مشاهده تعاریف استفاده شده در سایت اینجا کلیک کنید.

سفارشات

سفارشات در ساعات کاری بین 5 دقیقه الی 3 ساعت و در ساعات غیر کاری بین 1 الی 12 ساعت تکمیل و ارسال می شوند.

بعد از ثبت سفارش منتظر ارسال اطلاعات به ایمیل باشید.

شما می توانید از قسمت سفارشات در حساب کاربری وضعیت سفارش خود را مشاهده کنید.

در صورتی که بعد گذشت مدت نوشته شده هنوز سفارشتان تکمیل نشده از طریق راه های ارتباطی، شماره سفارش را به پشتیبانی ارسال فرمایید.

محصولات این فروشگاه به صورت دیجیتالی می باشند، برخی به صورت کلید فعالسازی بوده و تحویل خودکار و برخی به صورت دستی فعال می شوند.

مواردی که در سایت وجود ندارند را می توانید از طریق فرم درخواست تقلب برای ما ارسال کنید تا بعد از بررسی در صورت امکان سفارش در سایت قرار داده و به شما اطلاع داده می شود.

پرداخت

بله، امکان لغو سفارش تا قبل از تکمیل شدن سفارش وجود دارد.

برای پرداخت با سایر ارزها با پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

به علت نوسان قیمت ارز در کشور قیمت های سایت تغییر می کنند.

بله، قیمت ها به نرخ ارز تغییر کرده و بروز هستند.

محصولات

بله، با وجود این که تقلب های موجود در فروشگاه توسط گروه های سازنده تقلب ساخته شده و بعد از هر به روز رسانی بازی تقلب ها هم به روز می شوند با این حال احتمال مسدود شدن حساب وجود دارد. دقت کنید که نحوه بازی شما و گزارش شدن توسط سایر بازیکن ها اصلی ترین عامل مسدود شدن حساب هاست.

خیر، تقلب ها روی اولین کامپیوتری که اجرا می شود قفل می شود.

خیر، پیشنهاد می شود هر زمان نیاز به کلید فعال سازی دارید خریداری نمایید، در صورت گذشتن 24 ساعت از سفارش سایت ما مسئولیتی برای فعال شدن کلید ندارد.

زمان شروع دقیقا از زمان فعال سازی برای شما محاسبه می شود.

همان طور که در بخش تعاریف گفته شد، تغییر دهنده شناسه قطعات تنها مانع از شناسایی شدن شناسه اصلی قطعات کامپیوتر شما می شوند و ارتباطی به مسدود نشدن حساب ندارد مگر شناسه اصلی قطعات مسدود شده باشد و مانع از مسدود شدن حساب جدید روی آن سیستم می شود.

راهنما تقلب ها در سایت قرار داده می شود، برای مواردی که قرار داده نشده بعد از ثبت سفارش ارسال می شوند.

تقلب های قرار داده شده، تقلب های پولی هستن و قطعا مواردی که قیمت بالاتری دارند کمتر خریداری شده و احتمال پیدا شدن باگ و شناسایی بودن تقلب کمتر می شود. (ضمن این که تمام تقلب ها بعد از بروز رسانی بازی، بروز رسانی می شوند.)

زمان موجود شدن مشخص نمی باشد با این حال می توانید از طریق فرم درخواست تقلب برای موجود شدن درخواست ارسال کنید تا درصورت امکان موجود شود.

خیر نیازی به این سری برنامه های نیست اما در صورتی که مشکلی در فعال سازی داشتید در مرحله اول می توانید از این برنامه ها استفاده کرده و در صورتی که مشکل رفع نشد با پشتیبانی سایت در ارتباط باشید.

پشتیبانی

در حالت عادی نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای پشتیبانی ندارید اما در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر یا اجرا چیت توسط پشتیبانی داشته باشید یا مواردی که زمان بر باشند میبایست هزینه پشتیبانی پرداخت گردد.

شما میتوانید از طریق ایمیل، انجمن و سایر روش های ارتباطی با ما در ارتباط باشید.

زمان پاسخگویی در ساعات کاری بین 1 دقیقه الی 1 ساعت و در ساعات غیر کاری بین 30 دقیقه الی 12 ساعت بوده.