شرایط و ضوابط

 

1. تعاریف

قوانین جمهوری اسلامی ایران: منظور از قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقرراتی است که به تصویب مجلس شورای اسلامی یا سایر نهادهای قانونی رسیده باشد و به‌صورت لازم‌الاجرا درآمده باشد. ازجمله قوانینی که سایت چیت دی بی تابع آن می‌باشد قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از مصرف‌کننده است.
توافق: منظور از توافق، صفحه قوانین و مقررات حاضر می‌باشد که به‌موجب ماده 10 قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران یک قرارداد قانونی و لازم‌الاجرا تلقی می‌گردد و تنظیم‌کننده روابط بین چیت دی بی و کاربران می‌باشد.
سایت: در توافق حاضر هرکجا از کلمه «سایت» استفاده شده است منظور سایت چیت دی بی می‌باشد.
محصولات: منظور از محصولات، تمام نرم افزارها است که در بخش «محصولات» یا بخش‌های دیگر سایت چیت دی بی موجود است. چه این به‌صورت دانلودی باشد چه فیزیکی یا به هر شکل دیگر.

2. مقدمه

2.1. این شرایط خدمات (“سرویس”) بر استفاده شما از وب سایت ما واقع در cheatdb.ir  که توسط “فروشگاه چیت دی بی” اداره می شود، کنترل می کند.
2.2. خط مشی رازداری ما همچنین بر استفاده شما از سرویس ما حاکم است و نحوه جمع آوری، محافظت و افشای اطلاعات حاصل از استفاده شما از صفحات وب ما را توضیح می دهد.
2.3. توافق شما با ما شامل این شرایط و خط مشی رازداری ما (“قراردادها”) است. شما تایید می کنید که موافقت نامه ها را خوانده و درک کرده اید و  همچنین موافقت می کنید که به آنها متعهد باشید.
2.4. اگر با موافقت نامه ها موافق نیستید (یا نمی توانید با آنها مطابقت کنید، ممکن است از این سرویس استفاده نکنید، اما لطفاً از طریق ایمیل به آدرس info@cheatdb.ir به ما اطلاع دهید تا بتوانیم راه حلی پیدا کنیم. این شرایط برای همه بازدیدکنندگان، کاربران و سایر افرادی که مایل به دسترسی یا استفاده از خدمات هستند اعمال می شود.

3. ارتباطات

۳.۱. با استفاده از خدمات ما، موافقت می کنید که در خبرنامه ها، بازاریابی یا موارد تبلیغاتی و سایر اطلاعاتی که ممکن است ارسال کنیم، مشترک شوید. با این حال، می‌توانید با دنبال کردن پیوند لغو اشتراک یا ارسال ایمیل به آدرس info@cheatdb.ir، از دریافت هر یک یا همه این ارتباطات از سوی ما انصراف دهید.
۳.۲. اطلاعات تماسی که کاربر در سایت ثبت می‌نماید، مانند شماره تماس، ایمیل و …، تنها اطلاعات موثقی است که سایت آن‌ها را به رسمیت می‌شناسد. چیت دی بی تمام مکاتبات و پیگیری‌ها را از طریق همین اطلاعات تماس انجام می‌دهد و خود را در قبال اطلاعات تماسی دیگری پاسخگو و مسئول نمی‌داند.
۳.۳. در صورت تغییر هر یک از اطلاعات، طبق 3.۲، کاربر باید مراتب را به سایت اطلاع‌رسانی نماید. اگر کاربر در ارائه اطلاعات جدید کوتاهی نماید هیچ مسئولیتی متوجه چیت دی بی نخواهد بود.
۳.۴. کاربر می‌تواند از طریق راه‌های تماسی که در صفحه «ارتباط با ما» سایت نوشته شده، با چیت دی بی در ارتباط باشد.

4. خرید و ثبت سفارش

۴.۱. اگر مایل به خرید هر محصول یا خدماتی هستید که از طریق سرویس (“خرید”) در دسترس است، ممکن است از شما خواسته شود اطلاعات خاصی مرتبط با خرید خود از جمله شماره کارت اعتباری یا نقدی خود، تاریخ انقضای کارت خود را ارائه دهید. ، آدرس صورتحساب و اطلاعات حمل و نقل شما وارد کنید.
۴.۲. شما نشان می دهید و تضمین می کنید که:
۴.۲.۱. حق قانونی استفاده از هر کارت(ها) یا روش(های) دیگر پرداخت را در ارتباط با خرید دارید.
۴.۲.۲. اطلاعاتی که به ما می‌دهید درست، صحیح و کامل باشد.
۴.۳. ما ممکن است از خدمات شخص ثالث به منظور تسهیل پرداخت و تکمیل خرید استفاده کنیم. با ارسال اطلاعات خود، به ما این حق را می دهید که اطلاعات را در اختیار این اشخاص ثالث بر اساس خط مشی رازداری ما قرار دهیم.
۴.۴. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که سفارش شما را در هر زمان به دلایلی از جمله: در دسترس نبودن محصول یا خدمات، خطا در توضیحات یا قیمت محصول یا خدمات، اشتباه در سفارش شما یا دلایل دیگر رد یا لغو کنیم.
۴.۵. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که در صورت مشکوک بودن به تقلب یا تراکنش غیرمجاز یا غیرقانونی، سفارش شما را رد یا لغو کنیم.
۴.۶. این فروشگاه فقط کالا(های) مجازی ارائه می دهد. بدانید که این یک تراکنش غیرقابل استرداد است.
۴.۷. با ارسال این پرداخت، موافقت می‌کنید که قبلاً کالا را دریافت کرده‌اید، زیرا نرم‌افزار/کلید فوراً به شما تحویل داده شده است.
۴.۸. پس از اتمام تراکنش، بازپرداخت وجهی نخواهید داشت، در صورت استرداد وجه، کلاهبرداری/کلاهبرداری تلقی می شود.
۴.۹. اگر شکایتی را مطرح کنید، خریدی را پس بگیرید یا به هر شکل یا شکلی سعی در سرقت/کلاهبرداری داشته باشید، ما از حقوق خود برخورداریم تا تمام پرداخت‌ها را تا زمان تسویه حساب متوقف کنیم.
۴.۱۰. با خرید یکی از نرم‌افزارهای ما، کاملاً آگاه هستید که استفاده از این نرم‌افزار در معرض خطر خود است و ما (فروشگاه CheatDB) یا اعضا/مدیرآن هرگز نمی‌توانیم در قبال ضرر و زیان پاسخگو باشیم.
4.11.  اگر بر اثر اشتباه، قیمت محصولی کمتر یا بیشتر اعلام شود، سایت می‌تواند خریدهای قبلی را باطل نماید تا ثبت سفارش با قیمت اصلی انجام پذیرد.

4.12. اولین سفارش کاربر می بایست از طریق کارت به کارت و بارگذاری تصویر در سایت انجام شود و تمامی سفارشات شماره کارت واریزی با کارت اولین سفارش باید مطابقت داشته باشد.

5. مسابقات، قرعه کشی و تبلیغات

– هر گونه مسابقه، قرعه کشی یا سایر تبلیغات (در مجموع، “تبلیغات”) که از طریق سرویس در دسترس است، ممکن است تحت قوانینی باشد که جدا از این شرایط خدمات است. اگر در هر تبلیغاتی شرکت می کنید، لطفاً قوانین قابل اجرا و همچنین خط مشی رازداری ما را بررسی کنید. اگر قوانین تبلیغاتی با این شرایط خدمات مغایرت داشته باشد، قوانین تبلیغات اعمال خواهد شد.

6. اشتراک ها

– برخی از بخش‌های سرویس بر اساس اشتراک صورت‌حساب می‌شوند (“اشتراک(ها)”). از قبل به صورت مکرر و دوره ای (“چرخه صورتحساب”) صورتحساب دریافت خواهید کرد. چرخه‌های صورت‌حساب بسته به نوع طرح اشتراکی که هنگام خرید اشتراک انتخاب می‌کنید تنظیم می‌شود.
– در پایان هر چرخه صورت‌حساب، اشتراک شما به طور خودکار تحت شرایط مشابه تمدید می‌شود، مگر اینکه آن را لغو کنید یا فروشگاه CheatDB آن را لغو کند. می توانید تمدید اشتراک خود را از طریق صفحه مدیریت حساب آنلاین خود یا تماس با تیم پشتیبانی مشتری info@cheatdb.ir لغو کنید.
– یک روش پرداخت معتبر برای پردازش پرداخت اشتراک شما لازم است. شما باید اطلاعات صورت‌حساب دقیق و کاملی را در اختیار فروشگاه CheatDB قرار دهید که ممکن است شامل نام کامل، آدرس، ایالت، کد پستی یا پستی، شماره تلفن و اطلاعات روش پرداخت معتبر باشد اما محدود به آن نیست. با ارسال چنین اطلاعات پرداختی، به طور خودکار به فروشگاه CheatDB اجازه می‌دهید تا تمام هزینه‌های اشتراکی را که از طریق حساب شما تحمیل می‌شود، از هر ابزار پرداختی دریافت کند.
– اگر صورت‌حساب خودکار به هر دلیلی انجام نشود، فروشگاه CheatDB این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که دسترسی شما به سرویس را با اثرگذاری فوری قطع کند.

7. آزمایشی و رایگان

– فروشگاه CheatDB ممکن است به صلاحدید خود، اشتراکی را با یک دوره آزمایشی رایگان برای مدت زمان محدود (“آزمایش رایگان”) ارائه دهد.
– برای ثبت نام آزمایشی رایگان، ممکن است لازم باشد اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید.
– اگر هنگام ثبت نام برای نسخه آزمایشی رایگان، اطلاعات صورتحساب خود را وارد کنید، تا زمانی که دوره آزمایشی رایگان منقضی نشده باشد، فروشگاه CheatDB از شما هزینه ای دریافت نمی کند. در آخرین روز دوره آزمایشی رایگان، مگر اینکه اشتراک خود را لغو کنید، به طور خودکار هزینه های اشتراک قابل اعمال برای نوع اشتراکی که انتخاب کرده اید از شما کسر می شود.
– در هر زمان و بدون اطلاع قبلی، فروشگاه CheatDB این حق را برای خود محفوظ می دارد که (i) شرایط خدمات پیشنهاد آزمایشی رایگان را تغییر دهد، یا (ب) این پیشنهاد آزمایشی رایگان را لغو کند.

8. تغییرات قیمت و کارمزد

– فروشگاه CheatDB، به صلاحدید خود و در هر زمان، ممکن است هزینه های اشتراک را برای اشتراک ها تغییر دهد. هرگونه تغییر در هزینه اشتراک در پایان چرخه صورت‌حساب فعلی اعمال می‌شود.
– فروشگاه CheatDB یک اطلاعیه قبلی منطقی در مورد هرگونه تغییر در هزینه های اشتراک به شما ارائه می دهد تا به شما فرصتی دهد تا قبل از اعمال چنین تغییری، اشتراک خود را خاتمه دهید.
– ادامه استفاده شما از سرویس پس از اعمال تغییر هزینه اشتراک به منزله موافقت شما با پرداخت مبلغ هزینه اشتراک اصلاح شده است.

9. بازپرداخت

بازپرداخت بر اساس مورد به مورد بحث می شود:
۹.۱. اگر نتوانیم کلید را تحویل دهیم، مبلغ به کیف پول در سایت اضافه خواهد شد. در صورتی که نیاز به عودت به حساب، کارمزد کسر شده و بین ۱ الی۱۰ روز کاری زمان خواهد برد.
۹.۲. مواردی مانند “فکر کردم می توانم آن را استفاده کنم..”، “فقط می خواستم امتحان کنم”، “کار نکرد” … اینها دلیلی برای بازگشت نیستند.

10. استفاده های ممنوع

شما می توانید از خدمات فقط برای اهداف قانونی و مطابق با شرایط استفاده کنید. شما موافقت می کنید که از خدمات استفاده نکنید:
0.1. به هر طریقی که هر قانون یا مقررات ملی یا بین المللی قابل اجرا را نقض کند.
0.2. به منظور بهره برداری، آسیب رساندن، یا تلاش برای استثمار یا آسیب رساندن به خردسالان به هر نحوی از طریق قرار دادن آنها در معرض محتوای نامناسب یا موارد دیگر.
0.3. برای انتقال، یا تهیه ارسال هر گونه مطالب تبلیغاتی یا تبلیغاتی، از جمله هر گونه “ایمیل ناخواسته”، “نامه زنجیره ای”، “هرزنامه” یا هر درخواست مشابه دیگری.
0.4. جعل هویت یا تلاش برای جعل هویت شرکت، کارمند شرکت، کاربر دیگر یا هر شخص یا نهاد دیگری.
0.5. به هر طریقی که حقوق دیگران را تضییع کند یا به هر نحوی غیرقانونی، تهدیدآمیز، متقلبانه یا مضر یا در ارتباط با هر هدف یا فعالیت غیرقانونی، غیرقانونی، متقلبانه یا مضر باشد.
0.6. مشارکت در هر رفتار دیگری که استفاده یا لذت هر کسی از خدمات را محدود یا ممانعت می‌کند، یا طبق تشخیص ما، ممکن است به شرکت یا کاربران سرویس آسیب برساند یا توهین کند یا آنها را در معرض مسئولیت قرار دهد.

علاوه بر این، شما موافقت می کنید که:

0.1. از سرویس به هر طریقی استفاده کنید که می‌تواند سرویس را غیرفعال، بار بیش از حد، آسیب یا مختل کند یا در استفاده طرف‌های دیگر از سرویس تداخل ایجاد کند، از جمله توانایی آن‌ها برای شرکت در فعالیت‌های بلادرنگ از طریق سرویس.
0.2. از هر ربات، عنکبوت، یا دستگاه، فرآیند یا وسیله خودکار دیگری برای دسترسی به سرویس برای هر هدفی، از جمله نظارت یا کپی کردن هر یک از مطالب موجود در سرویس، استفاده کنید.
0.3. از هر فرآیند دستی برای نظارت یا کپی هر یک از مطالب موجود در سرویس یا برای هر هدف غیرمجاز دیگری بدون رضایت کتبی قبلی ما استفاده کنید.
0.4. از هر دستگاه، نرم‌افزار یا برنامه‌ای که در عملکرد صحیح سرویس اختلال ایجاد می‌کند، استفاده کنید.
0.5. هر گونه ویروس، اسب تروجان، کرم، بمب منطقی، یا سایر موادی که مخرب یا از نظر فناوری مضر هستند را معرفی کنید.
0.6. تلاش برای دسترسی غیرمجاز، تداخل، آسیب رساندن یا مختل کردن هر یک از بخش‌های سرویس، سروری که Service در آن ذخیره می‌شود، یا هر سرور، رایانه یا پایگاه داده متصل به سرویس.
0.7. سرویس حمله از طریق حمله انکار سرویس یا حمله انکار سرویس توزیع شده.
0.8. هر اقدامی که ممکن است به رتبه شرکت آسیب برساند یا جعل کند، انجام دهید.
0.9. در غیر این صورت سعی کنید در عملکرد صحیح سرویس دخالت کنید.

11. تجزیه و تحلیل

– ما ممکن است از ارائه دهندگان خدمات شخص ثالث برای نظارت و تجزیه و تحلیل استفاده از سرویس خود استفاده کنیم.

12. سن قانونی

سرویس فقط برای دسترسی و استفاده افراد حداقل هجده (18) سال در نظر گرفته شده است. با دسترسی یا استفاده از سرویس، شما تضمین می‌کنید و نشان می‌دهید که حداقل هجده (18) سال سن دارید و از اختیار، حق و ظرفیت کامل برای وارد کردن این قرارداد و رعایت کلیه شرایط و ضوابط شرایط برخوردار هستید. اگر حداقل هجده (18) سال ندارید، هم از دسترسی و هم استفاده از سرویس منع می شوید و هیچ ادعایی پذیرفته نخواهد بود.

13. حساب ها

۱۳.۱. هنگامی که با ما یک حساب کاربری ایجاد می کنید، تضمین می کنید که سن شما بالای 18 سال است و اطلاعاتی که به ما ارائه می دهید همیشه دقیق، کامل و جاری است. اطلاعات نادرست، ناقص یا منسوخ ممکن است منجر به فسخ فوری حساب شما در سرویس شود.
۱۳.۲. شما مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستید، از جمله محدودیت دسترسی به رایانه و یا حساب خود، اما نه محدود به آن. شما موافقت می‌کنید که مسئولیت هر و همه فعالیت‌ها یا اقداماتی را که تحت حساب و یا گذرواژه شما انجام می‌شود، اعم از اینکه رمز عبور شما متعلق به سرویس ما باشد یا سرویس شخص ثالث، بپذیرید. – شما باید بلافاصله پس از آگاهی از هرگونه نقض امنیت یا استفاده غیرمجاز از حساب خود به ما اطلاع دهید.
۱۳.۳. شما نمی توانید به عنوان نام کاربری از نام شخص یا نهاد دیگری یا نامی که به طور قانونی برای استفاده در دسترس نیست، نام یا علامت تجاری که مشمول حقوق شخص یا نهاد دیگری غیر از شما است، بدون مجوز مناسب استفاده کنید. شما نمی توانید از هر نامی که توهین آمیز، مبتذل یا ناپسند باشد به عنوان نام کاربری استفاده کنید.
ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که به صلاحدید خود از خدمات خودداری کنیم، حساب ها را خاتمه دهیم، محتوا را حذف یا ویرایش کنیم، یا سفارشات را لغو کنیم.

14. مالکیت فکری

– سرویس و محتوای اصلی آن (به استثنای محتوای ارائه شده توسط کاربران)، ویژگی ها و عملکردها در انحصار فروشگاه CheatDB و مجوز دهندگان آن باقی خواهند ماند. خدمات توسط کپی رایت، علائم تجاری و سایر قوانین کشورهای خارجی محافظت می شود. علائم تجاری ما ممکن است بدون رضایت کتبی قبلی فروشگاه CheatDB در ارتباط با هر محصول یا خدماتی استفاده شوند.

15. سیاست حق چاپ

۱۵.۱. ما به حقوق مالکیت معنوی دیگران احترام می گذاریم. این خط مشی ما است که به هر ادعایی که محتوای ارسال شده در سرویس حق نسخه برداری یا سایر حقوق مالکیت معنوی (“نقض”) هر شخص یا نهادی را نقض می کند پاسخ دهیم.
۱۵.۲. اگر صاحب حق چاپ هستید یا از طرف یکی از آنها مجاز هستید و معتقدید که اثر دارای حق چاپ به گونه ای کپی شده است که نقض حق چاپ است، لطفاً ادعای خود را از طریق ایمیل به آدرس info@cheatdb.ir با موضوع: «نقض حق نسخه‌برداری» و در ادعای خود شرح مفصلی از نقض ادعایی را که در زیر توضیح داده شده باشد.
۱۵.۳. ممکن است شما در قبال خسارات (از جمله هزینه‌ها و هزینه‌های پیگیری) برای ارائه نادرست یا ادعاهای سوء نیت در مورد نقض هر گونه محتوای یافت شده از طریق سرویس در حق نسخه‌برداری شما مسئول باشید.

16. اطلاعیه و رویه ادعاهای نقض حق نسخه برداری

می‌توانید با ارائه اطلاعات زیر به صورت کتبی به نماینده حق نسخه‌برداری ما، اعلانی را مطابق قانون حق نسخه‌برداری هزاره دیجیتال ارسال کنید:
0.1. امضای الکترونیکی یا فیزیکی شخصی که مجاز به اقدام از طرف مالک منافع حق چاپ است.
0.2. شرحی از اثر دارای حق نسخه‌برداری که ادعا می‌کنید نقض شده است، از جمله URL (به عنوان مثال، آدرس صفحه وب) مکانی که اثر دارای حق نسخه‌برداری وجود دارد یا یک کپی از اثر دارای حق نسخه‌برداری؛
0.3. شناسایی نشانی وب یا سایر مکان‌های خاص در سرویس که در آن مطالبی که ادعا می‌کنید نقض‌کننده آن است، قرار دارد؛
0.4. آدرس، شماره تلفن و آدرس ایمیل شما؛
0.5. بیانیه شما مبنی بر اینکه با حسن نیت اعتقاد دارید که استفاده مورد مناقشه توسط مالک حق نشر، نماینده آن یا قانون مجاز نیست.
0.6. بیانیه ای توسط شما، که تحت مجازات شهادت دروغ ارائه شده است، مبنی بر اینکه اطلاعات فوق در اعلامیه شما دقیق است و شما مالک حق نسخه برداری هستید یا مجاز به اقدام از طرف مالک حق نسخه برداری هستید.
شما می توانید با نماینده حق چاپ ما از طریق ایمیل در تماس باشید
info@cheatdb.ir.

17. گزارش خطا و بازخورد

شما می توانید به طور مستقیم به آدرس info@cheatdb.ir یا از طریق سایت ها و ابزارهای شخص ثالث اطلاعات و بازخوردهای مربوط به خطاها، پیشنهادات برای بهبود، ایده ها، مشکلات، شکایات و سایر موارد مربوط به خدمات ما (“بازخورد”) را در اختیار ما قرار دهید. شما تصدیق و موافقت می کنید که:
۱۷.۱. هیچ گونه حق مالکیت معنوی یا حق، عنوان یا علاقه ای را در مورد یا برای بازخورد حفظ، کسب یا ادعا نکنید.
۱۷.۲. شرکت ممکن است ایده های توسعه مشابه با بازخورد داشته باشد.
۱۷.۳. بازخورد حاوی اطلاعات محرمانه یا اطلاعات اختصاصی شما یا هر شخص ثالثی نیست.
۱۷.۴. شرکت در رابطه با بازخورد هیچ گونه تعهدی برای حفظ محرمانه بودن ندارد. در صورتی که به دلیل قوانین اجباری قابل اجرا، انتقال مالکیت به بازخورد امکان پذیر نباشد، به شرکت و شرکت های وابسته آن حق استفاده انحصاری، قابل انتقال، غیرقابل فسخ، رایگان، مجاز فرعی، نامحدود و دائمی را می دهید. از جمله کپی، اصلاح، ایجاد آثار مشتق، انتشار، توزیع و تجاری سازی) بازخورد به هر شیوه و برای هر هدف.

18. پیوند به وب سایت های دیگر

– سرویس ما ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایت ها یا خدمات شخص ثالث باشد که تحت مالکیت یا کنترل CheatDB Shop نیستند.
– فروشگاه CheatDB هیچ کنترلی بر محتوا، خط مشی‌های حفظ حریم خصوصی، یا شیوه‌های وب‌سایت‌ها یا خدمات شخص ثالث ندارد و هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد. ما پیشنهادات هیچ یک از این نهادها/افراد یا وب سایت های آنها را تضمین نمی کنیم.
به عنوان مثال، شرایط استفاده مشخص شده با استفاده از PolicyMaker.io، یک برنامه وب رایگان برای تولید اسناد حقوقی با کیفیت بالا ایجاد شده است. مولد شرایط و ضوابط PolicyMaker یک ابزار رایگان با استفاده آسان برای ایجاد یک الگوی استاندارد عالی شرایط خدمات برای یک وب سایت، وبلاگ، فروشگاه تجارت الکترونیک یا برنامه است.
– شما تصدیق می کنید و موافقت می کنید که شرکت مسئول یا مسئول نیست، مستقیم یا غیرمستقیم، در قبال هر گونه خسارت یا زیان ناشی از یا ادعای ایجاد شده توسط یک یا در ارتباط با هر یک از طرفین، یا در ارتباط با چنین وب سایت ها یا خدمات شخص ثالث.

19. سلب مسئولیت از گارانتی

۱۹.۱. این خدمات توسط شرکت “همانطور که هست” و “در صورت موجود” ارائه می شود. شرکت هیچ گونه نمایندگی یا ضمانت نامه ای از هر نوع در رابطه با عملکرد خدمات خود، یا اطلاعات، محتوا یا موارد موجود در آن ارائه نمی کند. شما صریحاً موافقت می کنید که استفاده شما از این خدمات، محتوای آنها، و هر گونه خدمات یا اقلامی که از ما دریافت می کنید، تنها به عهده شماست.
۱۹.۲. نه شرکت و نه هیچ‌یک از افراد مرتبط با شرکت هیچ ضمانت یا نمایندگی با توجه به کامل بودن، امنیت، قابلیت اطمینان، کیفیت، دقت، یا قابلیت دسترسی نمی‌دهند یا هر گونه خدمات یا کالایی که از طریق سرویس های الکترونیکی به درستی و به طور کامل به دست آمده است، به درستی انجام شده باشد. این که خدمات یا سروری که آن را در دسترس قرار می‌دهد، عاری از ویروس یا سایر اجزای مضر هستند یا این که خدمات یا هر گونه خدمات یا مواردی که از طریق سرویس‌های دیگر به دست آمده‌ باشد.
۱۹.۳. شرکت بدینوسیله تمام ضمانت‌های هر نوع قانونی یا غیرقانونی، را سلب می‌کند.
۱۹.۴. موارد فوق بر هیچ ضمانتی که تحت قانون قابل اجرا نمی تواند مستثنی یا محدود شود، تأثیر نمی گذارد.

20. محدودیت مسئولیت

۲۰.۱. به استثنای مواردی که توسط قانون منع شده است. شما، ما، مدیران، کارمندان و نمایندگان ما را برای هر گونه خسارت غیرمستقیم، کیفری، خاص، تصادفی، یا خسارت‌های عواقب و پیامدهای غیرمستقیم، مضر نگه خواهید داشت. دعوی قضایی و داوری یا در محاکمه یا تجدیدنظر، در صورت وجود، خواه دعوی یا داوری اقامه شده باشد یا نباشد، خواه در یک اقدام قرارداد، سهل انگاری یا سایر موارد قانونی و غیرقانونی، ادعای صدمات شخصی یا خسارت مالی ناشی از این توافقنامه و هر گونه نقض قوانین، اساسنامه یا مقررات قانونی رد می شود.
۲۰.۲. منظور از فورس ماژور اتفاقاتی با منشا خارجی می‌باشد که خارج از اراده سایت بوده و بدون پیش‌بینی محقق شده باشد؛ مانند قطع سرتاسری اینترنت. در صورت وقوع فورس ماژور چیت دی بی هیچ مسئولیتی مانند از دسترس خارج شدن سایت نخواهد داشت. همچنین در مواقعی ممکن است بنا به دلایلی سایت با مشکلاتی مانند از دسترس خارج شدن یا کندی مواجه شود که در این صورت نیز چیت دی بی مسئولیتی ندارد.

21. فسخ

۲۱.۱. ما ممکن است به هر دلیلی و به صلاحدید خود، بلافاصله، بدون اخطار یا مسئولیت قبلی، حساب شما را فسخ یا تعلیق کنیم و دسترسی به سرویس را مسدود کنیم.
۲۱.۲. اگر می خواهید حساب خود را فسخ کنید، می توانید به سادگی استفاده از سرویس را متوقف کنید.
۲۱.۳. تمام مفاد شرایطی که طبیعتاً باید پس از پایان فسخ باقی بمانند، از جمله مفاد مالکیت، سلب مسئولیت گارانتی، غرامت و محدودیت‌های مسئولیت و سایر موارد.

22. قانون حاکم

– این شرایط باید مطابق با قوانین هر جایی اداره و تفسیر شود، قوانین حاکم بر توافق بدون در نظر گرفتن تضاد مقررات قانونی آن اعمال می شود.
– عدم اجرای هر یک از حقوق یا مفاد این شرایط به منزله چشم پوشی از آن حقوق نخواهد بود. اگر هر یک از مفاد این شرایط توسط دادگاه بی اعتبار یا غیرقابل اجرا تشخیص داده شود، بقیه مفاد این شرایط به قوت خود باقی خواهند ماند. این شرایط شامل کل توافق بین ما در مورد سرویس ما است و جایگزین و جایگزین هر گونه قرارداد قبلی که ممکن است در مورد سرویس بین خود داشته باشیم می شود.

23. تغییرات در سرویس و خدمات

ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که خدمات خود و هرگونه خدمات یا مطالبی را که از طریق سرویس ارائه می دهیم، به صلاحدید خود بدون اطلاع قبلی، لغو یا اصلاح کنیم. اگر به هر دلیلی تمام یا بخشی از سرویس در هر زمان یا برای هر دوره ای در دسترس نباشد، ما مسئولیتی نخواهیم داشت. گاهی اوقات، ما ممکن است دسترسی به برخی از بخش های سرویس یا کل سرویس را برای کاربران، از جمله کاربران ثبت نام شده، محدود کنیم.

24. اصلاحات در شرایط و ضوابط

۲۴.۱. ما ممکن است در هر زمان با ارسال شرایط اصلاح شده در این سایت، شرایط را اصلاح کنیم. مسئولیت بررسی دوره ای این شرایط با شماست.
۲۴.۲. ادامه استفاده شما از پلتفرم پس از ارسال شرایط اصلاح شده به این معنی است که تغییرات را می پذیرید و با آن موافقت می کنید. از شما انتظار می رود که این صفحه را مرتباً بررسی کنید تا از هرگونه تغییر آگاه باشید، زیرا این موارد ضروری است.
۲۴.۳. با ادامه دسترسی یا استفاده از خدمات ما پس از اعمال هر گونه تجدید نظر، موافقت می کنید که به شرایط اصلاح شده پایبند باشید. اگر با شرایط جدید موافق نیستید، دیگر مجاز به استفاده از سرویس نیستید.

25. چشم پوشی و جدایی

– هیچ گونه چشم پوشی شرکت از هر یک از شرایط یا شرایط مندرج در شرایط، به منزله چشم پوشی بیشتر یا ادامه دار از چنین شرایط یا شرایطی یا چشم پوشی از هر شرط یا شرط دیگری تلقی نمی شود، و هر گونه کوتاهی شرکت در استیفای حق یا شرطی تحت شرایط، باید تلقی شود. به منزله چشم پوشی از چنین حق یا شرطی نیست.
– اگر هر یک از مفاد شرایط توسط دادگاه یا دادگاه دیگری که صلاحیت دارد، به هر دلیلی نامعتبر، غیرقانونی یا غیرقابل اجرا تشخیص داده شود، چنین شرطی باید حذف یا محدود شود تا حدی که بقیه مفاد شرایط به قوت خود ادامه دار و اثرگذار است.

26. نظرات

۲۶.۱. کاربر می‌تواند در بخش‌های مختلف سایت که امکان ثبت نظر وجود دارد نظر خود را ثبت کند.
۲۶.۲. نظرات باید به فارسی نوشته شده باشد.
۲۶.۳. نظرات فقط باید در خصوص موضوع همان محتوا باشد و کاربر به‌هیچ‌وجه اجازه ندارد درباره مسائل متفرقه مانند مسائل مذهبی و سیاسی نظری ثبت نماید.
۲۶.۴. کاربر حق ندارد به شخص یا اشخاص دیگری توهین نماید یا نظری را بیان کند که مبین نقض حقوق دیگری باشد.
۲۶.۵. سایت می‌تواند در نظرات تغییر و اصلاح ایجاد نماید و یا به‌کلی از انتشار آن‌ها جلوگیری به عمل آورد.
۲۶.۶. سایت می‌تواند در مواقعی که صلاح می‌داند اقدام به حذف یا ایجاد تغییر در نظرات بنماید. مانند مواقعی که کاربر اطلاعات تماس شخصی یا لینکی را در نظر خود درج می‌نماید.
۲۶.۷. در صورت نقض موارد ۲۶.۳ و ۲۶.۴ چیت دی بی می‌تواند کاربر را از سایت اخراج نماید و حساب کاربری وی را حذف کند.

27. موافقت و تایید

با استفاده از خدمات یا سایر خدمات ارائه شده توسط ما، تصدیق می کنید که این شرایط خدمات را خوانده اید و موافقت می کنید که به آنها متعهد باشید.