راهنمای اسکریپت ماکرو راست فونیکس

راهنما

  1. بعد از پرداخت لایسنس چیت را دریافت خواهید کرد. (در صورتی که در ایمیل دریافتی مشاهده نمی کنید از بخش سفارشات قابل مشاهده خواهد بود.)
  2. آنتی ویروس و ویندوز دفندر را خاموش کنید.
  3. برنامه را از این لینک دانلود کنید. (رمز فایل: cheatdb.ir(
  4. برنامه را اجرا و کلید دریافتی را وارد کنید. (گزینه “Remember me” را فعال کنید تا مجدد از شما کلید درخواست نشود)
  5. بعد از ورود به برنامه لانچر بازی را انتخاب کنید. اگر از Steam استفاده می‌کنید، باید “Steam Version” و اگر از No-Steam (Pirate) استفاده می‌کنید، “Pirate Version” را انتخاب کنید. علاوه بر این، راه اندازی بسته به نسخه Rust شما کمی متفاوت خواهد بود.
  6. اگر نسخه Steam بازی را دارید، باید روی دکمه “Cerberus Bypass” و سپس روی “Steam Version” کلیک کنید. این برنامه به طور خودکار تنظیمات شما را برای حساسیت (حساس)، میدان دید (fov) و موارد دیگر تعیین می کند.
  7. اگر از نسخه pirated version استفاده می کنید، پس از انتخاب نسخه، برنامه مسیر کامل پوشه ای که بازی در آن قرار دارد را از شما می خواهد، به عنوان مثال: “C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Rust”. قبل از انتخاب نسخه pirated version، همچنین باید روی “Cerberus Bypass” کلیک کنید.
  8. شما همچنین می توانید اولویت سیستم برنامه را انتخاب کنید. توصیه می شود مقدار پیش فرض “High” را رها کنید.
  9. پس از فشار دادن دکمه Start منوی مدیریت برنامه باز می شود که در آن می توانید تنظیمات ویژگی های مختلف را تغییر دهید. اکنون می توانید بازی را نیز اجرا کنید، ماکروها کار می کنند. بازی باید در “Borderless” راه اندازی شود، در غیر این صورت ممکن است هنگام استفاده از نرم افزار مشکلاتی پیش بیاید.
  10. اگر منوی برنامه به درستی شروع شود به این صورت خواهد بود:

دیدگاهتان را بنویسید